(b.2) nie chce rozmawiać o tym, że jej aktualny stał się jej byłym, bo jego byłej zachciało się być ponownie jego aktualną. fean nie chce myśleć o tym, dlaczego chiński chłopiec, w którym zakochała się podczas dwutygodniowego pobytu w, niespodzianka, chinach, nie odzywa się do niej od trzech tygodni. ola nie chce mnie słuchać, gdy mówię, że samolot, którym będzie leciała do egiptu, zostanie porwany lub się rozbije, a mi nie chce się słuchać siebie, że nie chce mi się pracować
                                                                                                                                                                 nigdy
                                                                                                                                                                              już.
*
całkowity zakaz palenia w miejscach publicznych, koniec z palarniami w firmach i obowiązkowe osobne pomieszczenia dla palących w klubach – to niektóre rozwiązania nowej ustawy o ochronie zdrowia. popierają ją wszystkie partie oraz rząd.
[źródło]
zabrakło wam przy pisaniu tej ustawy małpek na poprawę humoru, kochani panowie posłowie, hm?
*
lektura powieści chucka palanhiuka zwykle przypomina przejażdżkę rollercoasterem tuż po spożyciu obfitego posiłku, ale niedawno wydana, a dzisiaj przeze mnie rozpoczęta, jego książka opętani w żadnym wypadku na tym nie poprzestaje, gdyż zapewnia wrażenia zastrzeżone dla objedzonego pasażera rollercoastera cierpiącego na wyjątkowo eksploatujące zatrucie i rozwolnienie. chuck palanhiuk dobitnie opętanymi udowadnia, że markiz de sade przy nim jest tylko wiekową, poczciwą pensjonarką marząca w skrytości ducha o utracie dziewictwa z księdzem z bajki. a tak dobrego, mocnego rozdziału otwierającego jak flaki. historia świętego bez kiszki dawno nie zdarzyło mi się przeczytać.
wyjdziesz za mnie chuck?